DERNEKLER  
İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği Ünvanı adı altında Meslekte Birlik Grubu olarak aşağıdaki adreste hizmetlerini sürdürmektedirler

Meslekte Birlik Grubu Gaziosmanpaşa ve Sultangazi Temsilcilikleri tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantı Gaziosmanpaşa Necdet Usta Sofrasında yapıldı.
Türkiye Meslekte Birlik Platform Başkanı Abdülaziz Ural, Maliye Bakanı Naci Ağbal ile görüştüklerini ve belge sayım işinin yılbaşına ertelendiğini duyurdu.
İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği Başkanı Ethem Yüksel Kahveci 15 Temmuz hain darbe girişimi ile ilgili bir basın bildirisi yayınladı.
İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği 2.Olağanüstü Genel Kurulu tamamlandı.
Muhasebeciler ve mali müşavirler hem İstanbul’da hem de Ankara’da genel kurul heyecanı yaşıyorlar.
İstanbul Meslekte Birlik Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği’nin geleneksel hale getirdiği iftar programı bu yıl İBB 1453 Çırpıcı Sosyal Tesislerinde yapıldı.
İstanbul Ticaret Odası ve İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği ortaklığı ile düzenlenen Gelir Vergisi Beyanname Düzenleme semineri İstanbul Ticaret Odası Meclis Salonu’nda yapıldı.
Beşiktaş’ta meydana gelen menfur saldırı sonrası Türkiye Meslekte Birlik Platformu Başkanı Abdulaziz Ural bir basın açıklaması yayınlayarak “terör karşısında sarsılmayacağız” dedi.
Gaziosmanpaşa ve Sultangazi Meslekte Birlik Grubu temsilciliği tarafından düzenlenen 6736 sayılı Vergi Yeniden Yapılandırma Kanunu bilgilendirme toplantısı Necdet Usta Salonlarında yapıldı.
Geçtiğimiz hafta sonu muhasebecilerin ve mali müşavirlerin üst birliği olan TÜRMOB’da seçimler yapıldı.
Geçtiğimiz günlerde peş peşe iki yazı yayınladım. TÜRMOB genel kuruluna giderken birinde bilanço analizi[i] diğerinde ise gelir tablosu[ii] analizi yaptık.
TÜRMOB’un bilanço ve gelir tablosu her yılın sonunda yasa gereği üyelerinin ve kamuoyunun bilgisine sunuluyor.
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
İSTANBUL MESLEKTE BİRLİĞİN KURUCULARI
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
DERNEK TÜZÜĞÜ
İSTANBUL MESLEKTE BİRLİKTE TEŞKİLATLANMA
İSTANBUL MESLEKTE BİRLİĞİN TARİHÇESİ
Güncel Mevzuat Değişiklikleri Seminerine Davet
Güncel Mevzuat Değişiklikleri Konulu Eğitim Seminerimize Davetlisiniz
İLETİŞİM BİLGİSİ
İstanbul Meslekte Birlik Gurubu
Oğuzhan Cad. No:17 Oğuzhan İş Hanı K:4 D:12 Fındıkzade - Fatih/İSTANBUL
İstanbul Meslekte Birlik Gurubu
Telefon : +90 212 274 76 02
Faks : +90 212 274 76 03
E-posta : bilgi@ismmmd.org.tr
Web : http://www.ismmmd.org.tr/