DERNEKLER  

"Meslek Mensupları; Odamıza güvenmiyor, Meslek Mensupları; Paydaşlarla kavga istemiyor, Meslek Mensupları; Yeni iş imkanı istiyor."
Demokratik şekilde sandık başında oy kullanarak yapmış olmaktan da onur duymaktayım.
"SSK da ki Son Değişiklikler, SGK da Teşvikleri, Yabancı İşçilerin Çalışma İzinleri ve Yabancı İşçiler Konusunda SGK da Yapılması Gerekenler " Konulu Seminer Düzenledi.
"Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, sevgi, minnet ve rahmetle anıyoruz."
Her ay bölgesinde en az bir sosyal etkinlik yapan BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya ve Temsilci Yardımcısı arkadaşları Bu kez.....
BADUDER' in 14 Ekim 2017 Cumartesi, Günü Florya Uludağ Et Lokantasında Düzenlemiş Oluğu Kahvaltılı Etkinlikten Kesitler.....
Hem 30 Ağustos zafer Bayramı, Hem BMMG 2. Yaş Günü, Hemde Kurban Bayramının 1 Eylülde Başlaması nedeniyle . . . .
30 Ağustos 2015 tarihinde Kurulan Bağımsız Mali Müşavirler Grubunun sloganı da tarihte 30 Ağustos Zafer Bayramı gibi iz bırakacağa benziyor.
Bayrampaşa İlçe Temsilciliğinin Düzenlemiş olduğu Kemerburgaz da Bayrampaşa Belediyesinin Piknik Tesislerinde bir araya gelerek günün yorgunluğunu, . . . .
Bireysel Emeklilik Sistemine Geçiş - Özel İstihdam Büroları - SGK ve İşkur Teşvikleri Seminerine Davetlisiniz.
AR-GE Faaliyetlerinin Desteklenmesi ve Teknoloji Geliştirme Bölgeleri (Teknokentler) Kanunu Uygulamaları Konulu Eğitim Toplantımıza Davetlisiniz.