Değişim Gurubu Başkanı Necdet Bardan;Denizli Nortpoint Otelde düzenlediği kahvaltılı toplantı ile adaylığını açıkladı.
09 Mayıs 2019 Perşembe
Mayıs ayı sonlarında düzenlenen olan SMMMO kongresinde başkanlığı aday olan Necdet Bardan . . . .
Değişim Gurubu Başkanı Necdet Bardan;Denizli Nortpoint Otelde düzenlediği kahvaltılı toplantı ile adaylığını açıkladı.
Değişim Gurubu Başkanı Necdet Bardan;Denizli Nortpoint Otelde düzenlediği kahvaltılı toplantı ile adaylığını açıkladı.

5-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Denizli SMMMO Kongresinde Başkanlığa aday olan Değişim Gurubu Başkanı Necdet Bardan, Nortpoint Otelde düzenlediği kahvaltılı toplantı ile adaylığını açıkladı.

Mayıs ayı sonlarında düzenlenen olan SMMMO kongresinde başkanlığı aday olan Necdet Bardan, burada meslektaşlarına yönelik yaptığı konuşmada; “Mesleğimizin geleceğini değiştirmek,kurgulamak,projeler üretmek,hizmet etmek,bilgi paylaşmak ve sesiniz olmak için DSMMMO’nun 25-26 Mayısta yapılacak olan Kongresine  Değişim Grubu olarak aday olduk.” Dedi.

Necdet Bardan daha sonra açıklamasında şunları söyledi, “Mesleğimizin hızlı bir şekilde E-Dönüşüme gittiği,E-Süreçle ilgili meslektaşlarımızın da geride kalmamaları günceli ve gündemi sürekli takip edebilmeleri bilgi ve donanımları hem mesleki hem teknolojik olarak Sürekli  Eğitim Seminerleri düzenlemekteyiz.Asıl amacımız meslektaşlarımızın almış oldukları bu eğitim ve seminer ve donanımlarını mesleki faaliyetlerinde kullanarak hem maddi hem de kariyer olarak menfaat sağlamalarını böylelikle de refah seviyelerini arttırmak istiyoruz.

Bugün buna örnek olarak yaptığımız seminer E-Süreç Yönetimi,E-Defter,E-Arşiv,E-Sm makbuzu ile ilgili bilgiler edinip varsa eksiklerimizi tamamlayacağımız,bilgilerimizin üzerine koyacağımız bir etkinlikle meslektaşlarımızla beraber olmak istedik.

Değişim Grubu olarak mesleğimiz ve meslektaşlarımız için diyoruz ki gelin mesleğimizin genci, kadını,üstadı olarak odayı hep birlikte yönetelim,bu meslek hepimizin zorunlu birliktelikten gönüllü birlikteliye değişimle birlikte el ele beraber  gidelim. Sizlerinde desteğiyle projelerimizi gercekleştirmek, geleceği planlamak, örgütlemek, hizmet etmek meslektaşlarımızın her zaman yanınızda olacağımıza söz veriyor ve son söz olarak’’GELİN BİRLİKTE DEĞİŞTİRELİM, BİRLİKTE YÖNETELİM.’’   Katılımlarınız için teşekkür ederim.”(Kulvargazetesi)
59- Divan Başkanı Ziya Disanlı, Meslekte Birlik Grubundan Halil Erdem Gültekin' e Söz Verdi. Halil Erdem Gültekin Nispi Temsille İlgili Görüşlerini Sundu.(SON)
01 Ocak 2019 – 30 Haziran 2019 Tarihleri Arasında Yurt İçi ve Yurt Dışı Gelir Vergisinden İstisna Harcırah Tutarları
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulunca (KGK) faizsiz finans muhasebe standartlarına ilişkin kurul kararları yayımlandı.
Türkiye'mizin doğum günü olan:19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'mızın 100'üncü yılı kutlu olsun!
Noyan Doğan’ın moderatörlüğündeki ; Oda Başkanı Vehbi Karabıyık 20 Mayıs Pazartesi Günü Habertürk Televizyonunda canlı yayında olacak.
Bugün Yönetim Kurulunun Yapmış Olduğu Toplantı Sonunda; İstanbul YMM Odası Yönetim, ...
Milyonlarca emeklinin yanı sıra aileleriyle beraber 200 bine yakın iş göremezlik geliri alan vatandaşa da bayram ikramiyesi verilecek.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi tarafından öğrencilerin kullandığı mavi kart öğrenci aylık abonman ücreti 85 liradan 40 liraya düşürülmüştü.
Son yazımda defter ve belgelerin vergi incelemesine yetkili elemanlara ibraz edilememesi halinde doğrudan KDV indirimi reddiyatı yapılması durumunda
Çalıştığı fabrikada, kendisiyle aynı işi yapan işçilerin daha çok maaş aldığını belirten işçi, işverenin 'eşitlik' ilkesine uymadığını öne sürüp noter kanalıyla istifa etti.
Genel kurulda verilen taahhütlerin yakın takipçisi olacağız.
Vergi, devletin ülkesi üzerindeki egemenlik hakkına dayanarak, kamu giderlerini karşılamak üzere, karşılıksız ve zorla aldığı ekonomik değerdir.
Son 3 yılda odamızın ne yaptığı hakkında bilgisi olan aramızda sadece oda yöneticileri var, bizler yokuz.
2018 Yılı Aktif Toplamı 3,449,600 TL veya Net Satışlar Toplamı 6,898,900 TL’nin aşan üretim ve hizmet işletmeleri,
“Siyaset tek kişilik bir oyun değildir.” Derler; uzun soluklu ve ekip işidir. Siyasete küskünlük, kırgınlık olmaz Mücadele ettiğin zemin ve şartlar gözden geçirilir ancak ....
Kıdem tazminatı, işçinin çeşitli sebeplerle işyerinden ayrılırken işveren tarafından İş Kanunu gereğince vermiş olduğu bir tazminat.