DİKKAT ! . . .Meslek Mensuplarının Çocuk ve Yakınlarına %50 + %10 Burs
30 Temmuz 2019 Salı
Okan Üniversitesi, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, MUHASEBE VE DENETİM Lisans Programında;
DİKKAT ! . . .Meslek Mensuplarının Çocuk ve Yakınlarına %50 + %10 Burs

MESLEK MENSUPLARININ ÇOCUK VE YAKINLARINA

      % 50+ %10  BURS

Okan Üniversitesi, İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, MUHASEBE VE DENETİM Lisans Programında; hem akademik yönüyle başarılı, hem de sektör tecrübesi olan  hocalarımızla tamamen uygulama odaklı eğitim programlarıyla işletmelerin ihtiyaçları olan, her yönüyle donanımlı, güncel teknolojiyi kullanabilen ve sorumluluklarının bilincinde başarılı aday meslek mensupları yetişmektedir. Öğrencilerimiz, yandal ve çift anadal  programları ile İşletme, Finans, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Sigortacılık gibi alanlarda da eğitim alabilmektedirler. Kontenjanının tamamıyla % 50 burslu öğrenci alan programımızı, öğrencilerimiz ilk üç tercihlerine MUHASEBE ve DENETİM programını yapmaları durumunda ilave % 10 burs elde edeceklerdir. Muhasebe ve Denetim alanında, TÜRMOB ve İSMMMO meslek mensuplarına da lisansüstü eğitimlerinde burslar sunan Okan Üniversitesi, meslek mensuplarının yakınlarını da yetiştirmektedir.


DETAY İÇİN TIKLAYINIZ>>>>> MUHASEBE ve DENETİM HABER ÇALIŞMASI.pptx

Günlerce yazdık, daha pek çok kişi de yazdı. Basında ve medyada pek çok haber çıktı. İnsanlar neler yapabileceklerini araştırdılar, soruşturdular,
Ticari kazançlarda binek otomobili amortisman ve giderlerine getirilen sınırlamalar Mevcut uygulamada, işletme aktifine kayıtlı
12 Ocak Pazar günü Okmeydanı’nda bulunan Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinde yapılan genel kurulda seçilen yönetim görev bölümü yaptı
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
Borçlu borcunu ödemezse, alacaklı devlet yardımıyla alacağını alabilir. Devletin yardımıyla alacaklının alacağını tahsil etmesine, . . .
340 Sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ekinde yer alan sözleşmeler, 18.02.2017 tarih ve 29983 sayılı Resmi Gazete'de . .
Yeminli Mali Müşavirlerin sonu "0" ve "5" olan yıllarda Mal Bildirimi yapmaları gerekmektedir. İlgi bilglendirme yazıları için tıklayınız
2019 Yılında 480,00 TL olan oda aidatları öncesinde % 56’lık zam oranı ile 750,00 TL ye çıkarılmış,
İşletme Ağırlıklı İngilizce Dil kursularımız, konularında uzman ve tecrübeli Türk ve yabancı eğitmenler tarafından verilmekte ve . . .
07 Mart 2020 Tarihinde Düzenlenecek Olan Staja Giriş Sınavı Başvuru Listesi İlan Edilmiştir.
“Faizsiz Finans Etik Kuralları, Muhasebe ve Denetim Standartları: Tartışmalar ve Öneriler” konulu PANEL, 16 Ocak 2020 Perşembe günü,
" Sevda Dediğin" TSM Konserine Davetlisiniz. " Sevda Dediğin" TSM Konserine Davetlisiniz. " Sevda Dediğin" TSM Konserine Davetlisiniz.
Seminer de Sunumları, Anlatımları, Yorumları MMMB Derneği Fatih Şube Başkanı Mehmet Altınordu Yaparken, Zaman Zaman Meslek Mensuplarından Gelen Soruları Cevapladı.
Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsiz sayısı 2019 yılı Ekim döneminde geçen yılın aynı dönemine göre 608.000 kişi artarak 4.396.000 kişi oldu.
Kamu alacaklarının cebri takip ve tahsil usullerini düzenleyen 6183 sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun, . . . .