Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubu 6 Nisan 2019' a Kilitlendi
01 Nisan 2019 Pazartesi
Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubu Aday Adaylarını Tanıtım Toplantısı; 09 Mart 2019 Cumartesi Günü BAOB Yerleşkesi, Oditoryum da Yapılmıştı.
Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubu 6 Nisan 2019

Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubu 6 Nisan 2019' a Kilitlendi

Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubu Aday Adaylarını Tanıtım Toplantısı;

09 Mart 2019 Cumartesi Günü BAOB Yerleşkesi, Oditoryum da  Yapılmıştı.

 6 Nisan 2019 Cumartesi Günü Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubunda Üç Listenin Kendi Aralarında Sandıkta Adaylarını Belirleme (Yarışma - Sandıktan çıkacak olan grupla) 25 Mayıs 2019 da Yapılacak Olan Seçimli Genel Kurula;

Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubunu Temsil Edecek Olan Ekiple Seçime Girecek.

---------------------/-------------------------

BURSA ÇAĞDAŞ MUHASEBECİLER GRUBU 

MUHARREM KAYA ve EKİBİ;

---------------------------------- /---------------------------

BURSA ÇAĞDAŞ MUHASEBECİLER GRUBU 

DOĞAN YILMAZ ve EKİBİ;

                                                                   ---------------------- /---------------------------

BURSA ÇAĞDAŞ MUHASEBECİLER GRUBU 

RAŞİT GÜRBÜZ ve EKİBİ;

Not: Haber (Resim) sıralaması  09 Mart 2019 Cumartesi Günü BAOB Yerleşkesi, Oditoryum da  yapılan adayların tanıtımları haberi ; Grup tarafından Yapılan Kura çekimlerine göre sıralama yapılmıştır..

5- Oturum Başkanı İstanbul Okan üniversitesi Meslek Yüksek okulu Hukuk Bölümü Adalet Programı Öğr. Gör. Sinan Derman,"Kıdem Tazminatı Fonu" ve "Kıdem Tazminatı ve Özellik Arz Eden Durumlar " Konusunda Konuklardan Gelen Sorulara Yanıt Verildi.
Tarım Sigortaları Havuzu’na devlet tarafından taahhüt edilecek hasar fazlası olanları belli oldu.
Her 100 çalışandan 85’i kıdem tazminatını alamıyor. Mahkemelerde işçi ile işveren arasındaki uyuşmazlıkların yüzde 70’i kıdemden kaynaklanıyor.
Artan fiyat hareketlerinin önüne geçmek amacıyla Mart ayında yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile patates ve soğan için gümrük vergileri sıfırlanmıştı.
Zirve de açılış konuşması yapan ATSO Başkanı Sn: DAVUT ÇETİN; “Zor günler geçiyor, valimiz bize moral, bakanlıklar destek veriyor...
14/5/2018 tarihli ve 2018/11818 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki Karar’ın ekindeki listede yer alan. . .
Kademeli indirim modeli kapsamında öncelikle geçici olarak yüzde 22'ye çıkarılan oranın 20'ye düşürülmesi bekleniyor.
Düzenlenen Etkinlik 13 Nisan 2019 Cumartesi günü 16;00 -19;00 saatleri arasında yapıldı.
Özellikle yakın akrabalar arasında karşılıksız para hareketi ya da mal hareketi yapılabiliyor. Örneğin, abi kardeşine, koca karısına daire alabiliyor.
Ekonomi reform paketinin en önemli ayağı yeni vergi sistemi hayata geçirilecek. Buna göre az kazanandan az vergi alınacak, asgari ücretlinin vergi yükü azalacak.
Sermaye Şirketleri (anonim, limited, sermayesi paylara bölünmüş komandit şirketler), Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenleme ve denetimine tabi fonlar,
1990’lı yıllarda Hollywood’un gişe rekortmeni bilim kurgu filmlerinde 21. yüzyıl dünyayı ele geçirmek isteyen robotların, uçan arabaların,
Şirket tasfiyeleri daha da kolaylaşacak.Enerji ve inşaat için finansal fonlar kurulacak. Emeklilik sistemi değişecek. . . . . .
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak İstanbul'da düzenlediği toplantıyla Reform Paketi'ni açıkladı.
BMMG, MMMBD Fatih Şubesi İle Müşterek Düzenlediği; Kahvaltılı Etkinlikte; Fatih Ottamans Life Hotel Deluxe’ de 300 Civarında Meslek Mensupları İle Adeta "Fatih Çıkarması " Yaptı.
İstanbul Yüksek Ticaret ve Marmara Üniversitesi İ.İ.Bilimler Fakültesi Derneği Genel Merkezi tarafından düzenlenen 2019 yılı Eşgüdüm Toplantısı
Sabah : 00:09 da başlayan seçim yarışı Gece Yarısından sonra Saat 00:20. de Bitti