Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Yeniliğe Doymuyor !
29 Ocak 2018 Pazartesi
Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Yeniliğe Doymuyor !

Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Yeniliğe Doymuyor !


DEĞİŞİM BAŞLIYOR Sloganı ile 2015 yılında  meslek siyasetine hızlı bir şekilde giriş yaparak kısa zamanda tüm meslek örgütünün umudu haline gelen BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU sürprizlerine devam ediyor. 

Geçtiğimiz dönemde üyelerine BMMG LOGO’ lu kupa armağan eden BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU yeni dönemde ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kocatepe'de görüntülendiği efsane fotoğrafını sac üzerine uygulatarak yine bir ilk’ i başardı. 

ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİ düşüncesinden asla vazgeçmeyeceklerini  her fırsatta dile getiren BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU tarafından bu düşünceden hareketle Atamızın gerçek boyunu 1/10 oranında küçültülerek uygulattığı bu çalışmanın sadece meslek örgütü tarafından değil tüm ATATÜRK hayranları tarafından büyük bir beğeni ve ilgi göreceği muhakkaktır. 

BMMG LOGO’ lu kupa örneğinde olduğu gibi KOCATEPE’ de ATATÜRK figürünün de düşünce ve tasarımı, İktisadi Haber yazı kadrosunda yer alan ve halen BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU yürütme kurulu üyesi CELAL ÖZGÜROĞLU tarafından gerçekleştirilmiştir. 
12- TMUD Komisyon Başkanı YMM Sabri Tümer, Görüşlerini Sunan Meslek Mensuplarına Cevap Vermesi İçin TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi YMM Dr. Masum Türker Görüşlerini Sunduktan Sonra Türker'e Plaketinin Verilmesinden Sonra İktisadi Dayanışma Kameralarına Aile Resim Verdiler.
Çorum'da bir ilçeye kaymakam atanmış. Kaymakam yanına baş çavuşu alıp, köylülerle tanışmak üzere köy köy dolaşmaya başlamış.
1982 yılında Bursa' da dünyaya gelen İlkay Can Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olup, çeşitli firmaların muhasebe/finans bölümlerinde çalışmıştır.
14 şubat sabahı kadın uyanır uyanmaz ”kocacığım” demiş,