Bağımsız Mali Müşavirler Grubu (BMMG);
27 Mayıs 2018 Pazar
Anadolu Stratejik Koardinasyon Kurulunun Düzenlemiş Olduğu İftar Yemeği Ümraniye, Tepeüstü Trabzon Park Tesisleri Fevzi Hoca Restaurant' Ta; Gerçekleşti.
Bağımsız Mali Müşavirler Grubu (BMMG);

Bağımsız Mali Müşavirler Grubu (BMMG);

Anadolu Stratejik Koardinasyon Kurulunun Düzenlemiş Olduğu İftar Yemeği Ümraniye, Tepeüstü Trabzon Park Tesisleri Fevzi Hoca Restaurant' Ta; Gerçekleşti.

* * Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Başkanı Sayın Bayram Dağlı,

* * Bmmg Yürütme Kurulu Üyesi Yıldıray Kurban ve

* * Anadolu Stratejik Ko0rdinasyon Kurul Üyesi Mustafa Güldür' Ün

Özverili Çalışmalarıyla Trabzon Park Tesislerinde Adeta Şölen Havası Yaşandı.

BMMG Yürütme Kurulu başkanı Turgay Kanarya ve Bağımsız mali Müşavirler derneği Yönetim Kurulu Üyesi Bayram İğdeli' nin Doğum Günlerinin de aynı Güne denk gelmesi Sonucu Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Başkanı Sayın Bayram Dağlı ve arkadaşları Sürpriz yaparak doğum günü pastalarını keserek birlikte kutladılar.

BMMG Yürütme Kurulu Başkanı Turgay kanarya' yı Dva arkadaşlarından; 

Murat Baş, Taner Yüceur, Celal Özgüroğlu, Hıdır Daştan , Bayram İğdeli, Mehmet Cengiz Ataç , Emine Öztürk, Ayhan Olgun, Deniz Oruç, Hüseyin Dulay, Mete Akyol, İbrahim Kuzucuoğlu, Ferdi Kavraş, Özcan KALE, Murat Özışık, Zinnet Özge Özter , Nergiz Duran, İsmail Ertürk ve Lerzan Aslan yalnız bırakmadılar.

Yoğun bir iftar yemeğinin gerçekleştiği bu günde Yürütme Kurulu Bakanı Kanarya, iftar Yemeğine Katılan Dava arkadaşlarının Masalarını Teker Teker Dolaşarak Yakınlarının Ellerini Sıktı.

Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Başkanı Sayın Bayram Dağlı' nın

Bmmg Yürütme Kurulu Üyesi Yıldıray Kurban' ın  ve

Anadolu Stratejik Ko0rdinasyon Kurul Üyesi Mustafa Güldür' ün

Özverili Çalışmalarıyla Trabzon Park Tesislerinde Şölen Havasını Gecenin Geç Vakitlerine Kadar yaşamaya Devam Ettiler.

12- l. OTURUM - "Yeni Hükümet Sisteminde Muhasebe ve Denetimin Ekonomiye Katkısı" Konusunda Oturum Başkanı İstanbul YMM Odası Başkanı Vehbi Karabıyık'ın Davetiyle Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Burhan Kuzu "Yeni Hükümet Sisteminin İdari ve Siyasi Yapısı" Üzerine Sözlerine Son Verdi.
Teklif ile; 3096 sayılı Türkiye Elektrik Kurumu Dışındaki Kuruluşların Elektrik Ürteimi, İletimi, ...
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden: 5786 sayılı Yasa ile değişik 3568 sayılı Yasa ve 19 Ağustos...
İstanbul’da Marmara Üniversitesi Göztepe Kampusu’nda 01-02 Aralık 2018 tarihlerinde yapılan ‘SMMM Yeterlilik Sınavı’ Bursa’dan 295 mali müşavir adayının katılımıyla gerçekleşti.
Geçen ay basında çıkan bir haber Antalya kamuoyunun ilgisini Narenciye Bahçesi alanına yöneltmiştir. Şehrin ortasında neredeyse tek kalmış, Antalya’nın simgesi narenciye ağaçları ile
Mesleğimizin, Meslek Mensuplarının Geleceği Kişisel Çıkarlara ve Makamlara Feda Edilmektedir."
Kentsel dönüşüm kapsamına giren binalardan daire ve dükkan alan vatandaşlar tapu harç ödemelerini geri alabilecek.
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi . . . Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi . . .
"Burası 2019 Oda seçimlerinin başlangıç yeri olacaktır. Devrim burada başlıyor"
Yılın başından başlayıp artan bir hızla, ekonomideki olumsuz gelişmeleri ortadan kaldırmak için hükümet yoğun bir mesai harcamaktadır.
Dünya Helal Zirvesi 2018 ve 6. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı, Yenikapı’daki...
Piyasalar tarafından merakla beklenen 2018 Kasım ayı enflasyon rakamları belli oldu.
Aylardır birbiri ardına rekor kıran enflasyon, milyonlarca memur ve emekli ile asgari ücretlilere yapılacak zamlar yaklaşınca eksiye geçti.
“Mükemmel bir dijital dönüşüm için ihtiyacımız nedir?” diye sorarsanız, size verebileceğim en iyi cevap: “Tasarım Odaklı Düşünme” olur.
"Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde Ekonomi ve Vergi Ekseninde Muhasebe ve Denetime Bakış"
“Türkiye Ekonomisinde Konkordato Müessesesinin İşleyişi ve Yeminli Mali Müşavirlerin Sorumluluğu”Konulu toplantı düzenledi.