Bağımsız Mali Müşavirler Grubu (BMMG);
27 Mayıs 2018 Pazar
Anadolu Stratejik Koardinasyon Kurulunun Düzenlemiş Olduğu İftar Yemeği Ümraniye, Tepeüstü Trabzon Park Tesisleri Fevzi Hoca Restaurant' Ta; Gerçekleşti.
Bağımsız Mali Müşavirler Grubu (BMMG);

Bağımsız Mali Müşavirler Grubu (BMMG);

Anadolu Stratejik Koardinasyon Kurulunun Düzenlemiş Olduğu İftar Yemeği Ümraniye, Tepeüstü Trabzon Park Tesisleri Fevzi Hoca Restaurant' Ta; Gerçekleşti.

* * Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Başkanı Sayın Bayram Dağlı,

* * Bmmg Yürütme Kurulu Üyesi Yıldıray Kurban ve

* * Anadolu Stratejik Ko0rdinasyon Kurul Üyesi Mustafa Güldür' Ün

Özverili Çalışmalarıyla Trabzon Park Tesislerinde Adeta Şölen Havası Yaşandı.

BMMG Yürütme Kurulu başkanı Turgay Kanarya ve Bağımsız mali Müşavirler derneği Yönetim Kurulu Üyesi Bayram İğdeli' nin Doğum Günlerinin de aynı Güne denk gelmesi Sonucu Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Başkanı Sayın Bayram Dağlı ve arkadaşları Sürpriz yaparak doğum günü pastalarını keserek birlikte kutladılar.

BMMG Yürütme Kurulu Başkanı Turgay kanarya' yı Dva arkadaşlarından; 

Murat Baş, Taner Yüceur, Celal Özgüroğlu, Hıdır Daştan , Bayram İğdeli, Mehmet Cengiz Ataç , Emine Öztürk, Ayhan Olgun, Deniz Oruç, Hüseyin Dulay, Mete Akyol, İbrahim Kuzucuoğlu, Ferdi Kavraş, Özcan KALE, Murat Özışık, Zinnet Özge Özter , Nergiz Duran, İsmail Ertürk ve Lerzan Aslan yalnız bırakmadılar.

Yoğun bir iftar yemeğinin gerçekleştiği bu günde Yürütme Kurulu Bakanı Kanarya, iftar Yemeğine Katılan Dava arkadaşlarının Masalarını Teker Teker Dolaşarak Yakınlarının Ellerini Sıktı.

Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Başkanı Sayın Bayram Dağlı' nın

Bmmg Yürütme Kurulu Üyesi Yıldıray Kurban' ın  ve

Anadolu Stratejik Ko0rdinasyon Kurul Üyesi Mustafa Güldür' ün

Özverili Çalışmalarıyla Trabzon Park Tesislerinde Şölen Havasını Gecenin Geç Vakitlerine Kadar yaşamaya Devam Ettiler.

6- Fatih SGK Müdürü Coşkun Bilgin ,"7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kapsamında SGK İşlemleri İle Teşviklerine İlişkin" Sunumlarını Tamamlayarak Semineri Sonlandırdılar.
Tüketicilerin güncel yaşamlarında sıklıkla karşılaştıkları fatura ve borç ödeme konularında 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’da yapılan değişikliklerin ödemelerinde gecikmeleri
AK Partili Grup Başkanvekili Bülent Turan, milyonların beklediği bedelli askerlik haberini az önce açıkladı. AK Partili Turan, 'Yaş 25, ücret 15 bin TL ve 25 gün de askerlik olacak.' dedi
Türkiye Varlık Fonu ve Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Cumhurbaşkanlığı himayesine verilirken, ekonomi ile ilgili diğer pek çok kuruluş Hazine ve Maliye Bakanlığı ile ilgilendirildi.
Milyonlarca emekli hem maaş hem de ek ödemelerini zamlı olarak almaya başlıyor. Temmuz zamları bugünden itibaren hesaplara yatırılıyor.
Kurumların yurt dışı iştiraklerinden elde ettikleri kazançlar öteden beri Kurumlar Vergisi Yasa'mızda yer alan hüküm çerçevesinde vergiden istisna edilmekteydi.
Başta TÜRMOB olmak üzere, çeyrek yüzyılı aşkın süredir oda yönetimlerinde de bulunan yönetim anlayışı; eleştiriye kapalı, demokratik işleyişten uzak, etkisiz,
Konya SMMMO Başkanı Seyit Faruk Özselek, 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında,
Tur kapsamında , önce Eskişehir SMMM Odası Başkanı Sayın Neşet ERSOY ve Yönetim Kurulu ziyaret edildi.
İş-Kur’ a kayıtlı issizler arasından olmak üzere 1/1/2018 ila 31/12/2018 tarihleri arasında , işe alındığı yıldan önceki takvim yılında işyerinde kayıtlı sigortalı sayısının ortalamasına ilave olarak işe alınan,
Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü Başkanı Avukat Ali Yüksel, İmar Barışı düzenlemesine başvurularda binanın oturumu, kat sayısı ve katların metrekaresinin hatalı ölçüldüğünü belirterek,
Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi ile Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası arasında imzalanan “Sektör Danışmanlığı” protokolü hayata geçirildi.
Antalya İşitme Engelliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin ÇAKAR, Dernek Sekreteri Gül DURAN ve eğitmen Güzin ALTINAY odamızı ziyaret etti.
Gerek Vergi Usul Hukukunda ve gerekse, 6183 sayılı AATUHK’nun uygulamasında mücbir sebepler sürelerin kullanımında önemli bir yer tutmaktadır.
Son yıllarda futbol kulüplerinin bilançolarında görülen dengesizlikler ve finansal risklerin artması sonucu UEFA,
Önceki yazımızda Kurumlar Vergisi Kanunu'nun (KVK) 7. maddesinde düzenlenen “kontrol edilen kurum kazancı” müessesesini irdelemeye başlamıştık.
Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi'nin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düzenlediği basın toplantısında
Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi (Kararname Numarası: 1), Genel Kadro ve Usulü Hakkında Cumhurbaşkanlığı ...
Vergi mevzuatının sık değiştiğini bilmeyen yok. Mesleği bu alanda olanlar bile değişikliklere yetişmekte zorlanıyorlar. Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum,