Bağımsız Mali Müşavirler Grubu (BMMG);
27 Mayıs 2018 Pazar
Anadolu Stratejik Koardinasyon Kurulunun Düzenlemiş Olduğu İftar Yemeği Ümraniye, Tepeüstü Trabzon Park Tesisleri Fevzi Hoca Restaurant' Ta; Gerçekleşti.
Bağımsız Mali Müşavirler Grubu (BMMG);

Bağımsız Mali Müşavirler Grubu (BMMG);

Anadolu Stratejik Koardinasyon Kurulunun Düzenlemiş Olduğu İftar Yemeği Ümraniye, Tepeüstü Trabzon Park Tesisleri Fevzi Hoca Restaurant' Ta; Gerçekleşti.

* * Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Başkanı Sayın Bayram Dağlı,

* * Bmmg Yürütme Kurulu Üyesi Yıldıray Kurban ve

* * Anadolu Stratejik Ko0rdinasyon Kurul Üyesi Mustafa Güldür' Ün

Özverili Çalışmalarıyla Trabzon Park Tesislerinde Adeta Şölen Havası Yaşandı.

BMMG Yürütme Kurulu başkanı Turgay Kanarya ve Bağımsız mali Müşavirler derneği Yönetim Kurulu Üyesi Bayram İğdeli' nin Doğum Günlerinin de aynı Güne denk gelmesi Sonucu Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Başkanı Sayın Bayram Dağlı ve arkadaşları Sürpriz yaparak doğum günü pastalarını keserek birlikte kutladılar.

BMMG Yürütme Kurulu Başkanı Turgay kanarya' yı Dva arkadaşlarından; 

Murat Baş, Taner Yüceur, Celal Özgüroğlu, Hıdır Daştan , Bayram İğdeli, Mehmet Cengiz Ataç , Emine Öztürk, Ayhan Olgun, Deniz Oruç, Hüseyin Dulay, Mete Akyol, İbrahim Kuzucuoğlu, Ferdi Kavraş, Özcan KALE, Murat Özışık, Zinnet Özge Özter , Nergiz Duran, İsmail Ertürk ve Lerzan Aslan yalnız bırakmadılar.

Yoğun bir iftar yemeğinin gerçekleştiği bu günde Yürütme Kurulu Bakanı Kanarya, iftar Yemeğine Katılan Dava arkadaşlarının Masalarını Teker Teker Dolaşarak Yakınlarının Ellerini Sıktı.

Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Başkanı Sayın Bayram Dağlı' nın

Bmmg Yürütme Kurulu Üyesi Yıldıray Kurban' ın  ve

Anadolu Stratejik Ko0rdinasyon Kurul Üyesi Mustafa Güldür' ün

Özverili Çalışmalarıyla Trabzon Park Tesislerinde Şölen Havasını Gecenin Geç Vakitlerine Kadar yaşamaya Devam Ettiler.

16- Divan Başkanı Kenan Mülayim, Ondördüncü Gündem Maddesi Olan Seçim Maddesine Geçerek Üyelerin Oylarını Kullanarak Yeni Yönetimi Seçmesi İçin Hazırlıklarını Tamamladılar. (SON)
85 numaralı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile bazı sözleşmelerin dövizle düzenlenmesi yasaklandı. Karar, perakendeden danışmanlığa, gayrimenkulden finansa pek çok sektör için değişiklikler getirecek.
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, açıkladığı, 2019-2021 yıllarını kapsayan Yeni Ekonomi Programı'na (YEP) sigorta ve Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) de girdi.
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, devlete karşı işlenen suçlarda affın söz konusu olabileceğini ancak kişilere karşı işlenen suçta bunun mümkün olmadığını dile getirmişti.
Günlük koşuşturma içinde pek çok kişi ve davranışla karşılaşıyoruz. Bir kısmı bizi etkiliyor, fark ediyoruz ve bu davranışın neden yapıldığını düşünüyoruz. Çoğunluğunu ise fark etmiyoruz.
Bilindiği gibi 13 Eylül tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 85 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile 32 sayılı Türk Parası Kıymetini Koruma (TPKK) Hakkında Karara bir düzenleme eklenerek;
SGK e-bildirge şifre alma işlemleri e-Sigorta Sözleşmesi e-devlet üzerinden onaylanarak otomatik olarak alınacak.
Yirmi birinci yüzyılda, sosyal hayatın hemen her kesişme noktasında dijitalleşmenin ayak izlerini görmek mümkün. Dijital teknoloji:
TGTV Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Av. Hamza Akbulut yaptığı yazılı açıklamayla 20 Eylül günü Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan . . . .
7144 Sayılı Yasa Kapsamında Bilançolardaki Taşınmazların Yeniden Değerlenmesi ve Vergisel Avantajları, Örnek Uygulamalar ve
Tektaş İmar Affı Uzmanı ve İnşaat Yüksek Mühendisi Hakan Çatalkaya, vatandaşların başvuru işlemlerini kolay yapabilmesi için imar affını 12 adımda anlattı.
Enflasyon muhasebesi, iş dünyası tarafından uzun yıllardır hep bir beklenti olarak hiç gündemden düşmedi. Bugüne kadar getirilen sınırlı düzenlemeler ise, özellikle yüksek enflasyon dönemlerinde beklentileri karşılayamadı…
Şubat 2008’den bu yana ihracat bedellerini yurda getirip getirmeme konusundaki serbesti, 4 Eylül tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Hazine ve Maliye Bakanlığı’na ait bir tebliğ ile sona erdi.
Bilindiği üzere; Katma Değer Vergisi Genel Uygulama Tebliği'nin (IV/E-13.) bölümünde yer alan ve iade edilecek KDV tutarının gerçek olup olmadığının tespit edilmesi suretiyle,
Ekonomik gidişat ve mevcut konjonktürel yapı belirli kavramları ön plana çıkarmakta ve kullanılmasını yaygın hale getirmektedir. Ekonomin zora girmesi, ticaret hayatının daralması ile
İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şube Başkanı Mehmet Albayrak ve Şube Yönetim Kurulu üyeleri Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali’yle bir araya geldi.
Konya SMMMO Başkanı Seyit Faruk ÖZSELEK, 30.09.2017 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan 483 Sıra No’lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği’nin ilgili maddesine göre,
Kadın Muhasebeciler Derneği üyeleri olarak Balıkesir/Erdek /Ocaklar ‘da bir araya geldiler. Annem Apart Otelinde gerçekleştirmiş oldukları toplantıda bir araya gelmenin . . . .
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası haftalık repo gösterge faiz oranını yüzde 24'e yükseltti. Foreks'in ilgili anketinde analistler faizin 375 baz puan faiz atırılmasını öngörmüştü.