BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya ve Ekibi Durmak nedir Bilmiyor.
04 Ekim 2018 Perşembe
BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilciliği Meslek Mensuplarına Yönelik E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitim Semineri Düzenledi.
BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya ve Ekibi Durmak nedir Bilmiyor.
BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya ve Ekibi Durmak Nedir Bilmiyor.

BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilciliği  Meslek Mensuplarına Yönelik E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitim Semineri Düzenledi.

BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya ve Ekibi Durmak nedir Bilmiyor. Daha dün Adapazarı Karasu' ya Çıkartma Yapan Kaya ve Arkadaşları, Daha Yorgunluklarını Atmadan, Meslek Mensupları İle Kucaklaşmaya ve Bilgi Paylaşımına Devam Ediyor.

Bayrampaşa   Marnas Hotel de Eğitim Öncesi Meslek Mensuplarına Kahvaltı veren  Sayın Kaya ve Arkadaşları, Meslek Mensuplarına Bir Birbirleriyle Kaynaşma Ortamı Yarattıktan sonra  E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitim öncesi;

Sunumları Yapan BMMG BPaşa İlçe Temsilci Yardımcısı Nazik Sarıbıyık, Konuşmalarını Yapması ve Meslek Mensuplarını Selamlaması İçin İçin BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya'yı Kürsüye davet Etti.

Kayanın Meslek Mensuplarına Hitaben Yapmış Olduğu Konuşmanın Tamamını Aşağıdaki Videodan İzleyebilirsiniz.


İSMMMO Yönetim Kurulu Üyesi BMMG Başkanım Sayın Turgay Kanarya, 

İSMMMO  Disiplin Kurulu Üyesi Taner Yüceur,  

BMMG Yönetim Kurulu Üyeleri,  

İktisadi Haber Ajansının Editörü Basınımız Sayın Nusret Sümer, 

Uyumsoft Yöneticisi Arif Erhun Öçal,  Çok Kıymetli Meslektaşlar. 

BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilciliğinin Düzenlemiş Olduğu E- Uygulamalarda Son Durum Eğitim Etkinliğimize Hepiniz Hoş Geldiniz. Saygı ve Sevgiyle Hepinizi Selamlıyoruz.

BMMG B.Paşa Temsilciliği Olarak 1 Ağustos 2016 Tarihinde 11 Arkadaşla Çıktığımız Bu Yolda Hep Birlikte ve Hiçbir Şekilde Siyasi Görüş ve İnanç Ayrımı Yapmadan Mesleğimizin Geleceğini Siz Mesleğini Bilenlerle Birlikte Eğitimler, Geziler Seminerler Yaptık. 

Bundan Sonrada Sizlerle Birlikte Geziler Güncel Konulu Eğitimler Farklı Etkinlikleri Birlikte Gerçekleştirmek İstiyoruz. Desteğinizi Ve Katılımınızı Gösterdiğiniz İçin BMMG B.Paşa Temsilciliği Olarak Sizlere Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

Mali Müşavirlik Mesleğini Birlikte Şekillendirmek Üzere Çıktığımız Bu Yolda Mesleğine Gerçek Anlamda Gönül Vermiş Siz Meslektaşlarımızın Desteğine Her Zamankinden Daha Fazla İhtiyacımız Var. Gelin Mesleğimizin Geleceğini Birlikte Şekillendirelim.

Biz, Siz, Değil Hepimiz Olduğumuzda Değişim Gerçekleşecektir.

Mali Müşavirlik Mesleğini Yönetenler Verilen Gücü Şahsi İdeolojileri, Ve Egoları İçin Kötüye Kullanarak Paydaş Kurumlarımızla Kavga Ederek Bizlere Angaryalar Yüklenmesine Seyirci Kalıyorlar. Gelin Hep Birlikte Bu Gücü Doğru Kullanmayanları Değiştirelim.

Değerli Meslektaşlar BMMG ’de Neden Varız?

İstisnasız Tüm Kurumlarla İş Birliği Yapmak İçin Varız.

BMMG Yürütme Kurulu Başkanı ve İSMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Kanarya'nın Yapmış Olduğu Bilgilendirmeleri Aşağıdaki Videodan İzleyebilirsiniz.


Her Yıl Mali Tabloları Detaylarıyla Yayınlanan Hakkında Yıllardır Süren Söylentilerin Son Bulduğu Şeffaf Ve Saygın Bir Oda Olabilmek İçin Varız. 

Çıkacak Kanunlarda Meslek Örgütümüzün Söz Sahibi Olmasını Sağlayabilmek İçin Varız?

Çağın Gereklerini Yerine Getiren, Teknolojik Çözümlerle Meslek Mensuplarının Hayatını Kolaylaştıran Bir Meslek Odasını Yeniden İnşaa Edebilmek İçin Varız.

Sürekli Kendini Yenileyen, Ön Seçimle Demokrasiyi Gerçek Anlamda Yaşatan Bir Meslek Odası Olabilmek İçin Varız.

Genel Siyaseti İsmmmo Kapısının Dışında Bırakmak, Sadece Mesleğimizin Ve Meslektaşlarımızın Sorunlarının Çözümüne Odaklanan Bir Meslek Odası Olabilmek İçin Varız. 

Amacımız Her Dönem Meslektaşlarımıza Bahaneler Değil Çözümler Üretmektir. 

Değerli Dostlar BMMG İle Mesleğimizin Tahsilat Sorununu Kurumlar Arası İş Birliği Yaparak Çözeceğiz. Haksız Rekabet Son Bulacak.

Meslektaşlarımızın Birbirleri İle Kaynaşma Ve Dayanışmaları İçin, Sosyal Ve Moral İhtiyaçlarının Karşılanmasını, Ortaya Çıkacak Eğitim İhtiyaçlarının Giderilmesini, Aileleri Ve Çevreleri İle Sürekli Ve Olumlu İlişkiler İçinde Bulunmalarını Sağlamak İçin, Anadolu Ve Avrupa Yakalarında Sosyal Tesis Açmak İçin Gereğini Yapacağız.

Aday Meslek Mensuplarımıza Ruhsat Alım Desteği Sağlayacağız. Nispi Aidatları Tamamen Kaldıracağız. Mesleğini İcra Etmeyen Meslek Mensuplarından Hiç Aidat Alınmayacaktır. 
BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilciliğinin Hedefi Mesleğin Geleceğini Birlikte İnşa Etmek Ve Meslektaşın Katma Değerden Hak Ettiğimiz Alın Terinin Karşılığını Alabilmek İçin Mücadele Etmektir. 

Değişim Başlıyor Diye Çıktığımız Bu Yolda 2019 Mayıs Ayında Değişimi Tamamlamaya var mıyız?

Diyerek Sözlerini Noktalayan Kaya' dan Sonra Uyumsoft Yöneticisi Arif Erhun Öçal, "E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitim"le İlgili Sunumlarına Devam ederken, zaman, zaman meslek mensuplarından gelen sorulara cevap vererek, zihinlerindeki soruları yanıtladı.


"E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitime Katılan Meslek Mensupları ve Konuklar" dan Resimlerle Görüntüler.

12- TMUD Komisyon Başkanı YMM Sabri Tümer, Görüşlerini Sunan Meslek Mensuplarına Cevap Vermesi İçin TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi YMM Dr. Masum Türker Görüşlerini Sunduktan Sonra Türker'e Plaketinin Verilmesinden Sonra İktisadi Dayanışma Kameralarına Aile Resmi Verdiler.
1 Şubat-30 Nisan 2019 tarihleri arasında işe alınan sigortalılar için 3 ay süreyle prim, vergi ve ücret desteği sağlanacak. Çiftçilerin borç yapılandırmasındaki destek artırılacak
(2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 Yıllarını İçerir) (2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 Yıllarını İçerir) (2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 Yıllarını İçerir)
20 Şubat 2019 tarihli Resmi Gazete’de 24 Seri Nolu Katma Değer Vergisi Genel Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ yayımlandı. Bu Tebliğ düzenlemesi ile KDV iadelerinde önemli değişikliğe gidildi.
20.02.2019 tarihli ve 30692 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 24 Seri No.lu Katma Değer Vergisi Genel Uygulama Tebliğinde ...
İzmir Bölge İdare Mahkemesi, KHK ile görevine iade edilen öğretmenin açtığı davada, zorunlu nitelikteki ek ders görevi karşılığındaki ücretlerin ödenmesi gerektiğine karar verdi.
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nin genel kurulunda yeni başkan belirlendi. Tek aday olan Simone Kaslowski genel kurulda başkanlığa seçildi.
7143 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun kapsamında yapılandırılan borçların Aralık 2018 ve Ocak 2019’da ödenmesi gereken taksitlerinin ...
2018 Yılı Aktif Toplamı 3,449,600 TL veya Net Satışlar Toplamı 6,898,900 TL’nin aşan üretim ve hizmet işletmeleri, 2019 yılında maliyet hesaplarını 7⁄A seçeneğine göre tutmak zorundadırlar.
Yükseköğretim Kurulu tarafından verilen eşdeğerlik kararlarının kamuoyuyla paylaşılmaması İdare Mahkemesinin kararında hataya sebebiyet verdi.
Hazine ve Maliye Bakanlığı, satılan konutların tapudaki satış kaydı ile alınan banka kredilerini karşılaştırıp satış bedelini düşük gösteren mükellefleri vergi dairelerine çağırdı.
İstanbul SMMM Odası Geçmiş Dönem Üsküdar İlçe Temsilcisi Sayın SUAT ANTİK'in Değerli annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Sosyal Güvenlik Kurumu, 5434-5510 sayılı Kanuna tabi olma ile memuriyete başlangıç tarihlerinin nasıl belirleneceği hakkında durumları 13 farklı örnekle açıkladı.
2019 yılının Ocak ayına ilişkin bütçe sonuçları açıklandı. Bilindiği üzere her yılın ocak ayı bütçesi fazla verir, bunun nedeni yılın ilk ayında ödenekler hemen serbest bırakılmadığı için
Hazine ve Maliye Bakanlığı, satılan konutların tapudaki satış kaydı ile alınan banka kredilerini karşılaştırıp satış bedelini düşük gösteren mükellefleri vergi dairelerine çağırdı.
Resmi Gazete’de yer alarak yürürlüğe giren yasal düzenlemeye göre yenilenen kiralarında kira bedeli artış oranı, tüketici fiyat endeksindeki on iki aylık ortalamayı geçemeyecek.
Turnuvada Mmmbd Geçmiş Dönem Başkanı İrfan Demirci Tüm Rakiplerini Yenerek, Turnuva Şampiyonu Olurken,
İhbar tazminatı hesaplama nasıl yapılır? İhbar tazminatı süreleri yasa ile belirlenir. İşçiler işten çıkarılmaları durumunda bu tazminatı almaya hak kazanır.