BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya ve Ekibi Durmak nedir Bilmiyor.
04 Ekim 2018 Perşembe
BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilciliği Meslek Mensuplarına Yönelik E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitim Semineri Düzenledi.
BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya ve Ekibi Durmak nedir Bilmiyor.
BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya ve Ekibi Durmak Nedir Bilmiyor.

BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilciliği  Meslek Mensuplarına Yönelik E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitim Semineri Düzenledi.

BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya ve Ekibi Durmak nedir Bilmiyor. Daha dün Adapazarı Karasu' ya Çıkartma Yapan Kaya ve Arkadaşları, Daha Yorgunluklarını Atmadan, Meslek Mensupları İle Kucaklaşmaya ve Bilgi Paylaşımına Devam Ediyor.

Bayrampaşa   Marnas Hotel de Eğitim Öncesi Meslek Mensuplarına Kahvaltı veren  Sayın Kaya ve Arkadaşları, Meslek Mensuplarına Bir Birbirleriyle Kaynaşma Ortamı Yarattıktan sonra  E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitim öncesi;

Sunumları Yapan BMMG BPaşa İlçe Temsilci Yardımcısı Nazik Sarıbıyık, Konuşmalarını Yapması ve Meslek Mensuplarını Selamlaması İçin İçin BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya'yı Kürsüye davet Etti.

Kayanın Meslek Mensuplarına Hitaben Yapmış Olduğu Konuşmanın Tamamını Aşağıdaki Videodan İzleyebilirsiniz.


İSMMMO Yönetim Kurulu Üyesi BMMG Başkanım Sayın Turgay Kanarya, 

İSMMMO  Disiplin Kurulu Üyesi Taner Yüceur,  

BMMG Yönetim Kurulu Üyeleri,  

İktisadi Haber Ajansının Editörü Basınımız Sayın Nusret Sümer, 

Uyumsoft Yöneticisi Arif Erhun Öçal,  Çok Kıymetli Meslektaşlar. 

BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilciliğinin Düzenlemiş Olduğu E- Uygulamalarda Son Durum Eğitim Etkinliğimize Hepiniz Hoş Geldiniz. Saygı ve Sevgiyle Hepinizi Selamlıyoruz.

BMMG B.Paşa Temsilciliği Olarak 1 Ağustos 2016 Tarihinde 11 Arkadaşla Çıktığımız Bu Yolda Hep Birlikte ve Hiçbir Şekilde Siyasi Görüş ve İnanç Ayrımı Yapmadan Mesleğimizin Geleceğini Siz Mesleğini Bilenlerle Birlikte Eğitimler, Geziler Seminerler Yaptık. 

Bundan Sonrada Sizlerle Birlikte Geziler Güncel Konulu Eğitimler Farklı Etkinlikleri Birlikte Gerçekleştirmek İstiyoruz. Desteğinizi Ve Katılımınızı Gösterdiğiniz İçin BMMG B.Paşa Temsilciliği Olarak Sizlere Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

Mali Müşavirlik Mesleğini Birlikte Şekillendirmek Üzere Çıktığımız Bu Yolda Mesleğine Gerçek Anlamda Gönül Vermiş Siz Meslektaşlarımızın Desteğine Her Zamankinden Daha Fazla İhtiyacımız Var. Gelin Mesleğimizin Geleceğini Birlikte Şekillendirelim.

Biz, Siz, Değil Hepimiz Olduğumuzda Değişim Gerçekleşecektir.

Mali Müşavirlik Mesleğini Yönetenler Verilen Gücü Şahsi İdeolojileri, Ve Egoları İçin Kötüye Kullanarak Paydaş Kurumlarımızla Kavga Ederek Bizlere Angaryalar Yüklenmesine Seyirci Kalıyorlar. Gelin Hep Birlikte Bu Gücü Doğru Kullanmayanları Değiştirelim.

Değerli Meslektaşlar BMMG ’de Neden Varız?

İstisnasız Tüm Kurumlarla İş Birliği Yapmak İçin Varız.

BMMG Yürütme Kurulu Başkanı ve İSMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Kanarya'nın Yapmış Olduğu Bilgilendirmeleri Aşağıdaki Videodan İzleyebilirsiniz.


Her Yıl Mali Tabloları Detaylarıyla Yayınlanan Hakkında Yıllardır Süren Söylentilerin Son Bulduğu Şeffaf Ve Saygın Bir Oda Olabilmek İçin Varız. 

Çıkacak Kanunlarda Meslek Örgütümüzün Söz Sahibi Olmasını Sağlayabilmek İçin Varız?

Çağın Gereklerini Yerine Getiren, Teknolojik Çözümlerle Meslek Mensuplarının Hayatını Kolaylaştıran Bir Meslek Odasını Yeniden İnşaa Edebilmek İçin Varız.

Sürekli Kendini Yenileyen, Ön Seçimle Demokrasiyi Gerçek Anlamda Yaşatan Bir Meslek Odası Olabilmek İçin Varız.

Genel Siyaseti İsmmmo Kapısının Dışında Bırakmak, Sadece Mesleğimizin Ve Meslektaşlarımızın Sorunlarının Çözümüne Odaklanan Bir Meslek Odası Olabilmek İçin Varız. 

Amacımız Her Dönem Meslektaşlarımıza Bahaneler Değil Çözümler Üretmektir. 

Değerli Dostlar BMMG İle Mesleğimizin Tahsilat Sorununu Kurumlar Arası İş Birliği Yaparak Çözeceğiz. Haksız Rekabet Son Bulacak.

Meslektaşlarımızın Birbirleri İle Kaynaşma Ve Dayanışmaları İçin, Sosyal Ve Moral İhtiyaçlarının Karşılanmasını, Ortaya Çıkacak Eğitim İhtiyaçlarının Giderilmesini, Aileleri Ve Çevreleri İle Sürekli Ve Olumlu İlişkiler İçinde Bulunmalarını Sağlamak İçin, Anadolu Ve Avrupa Yakalarında Sosyal Tesis Açmak İçin Gereğini Yapacağız.

Aday Meslek Mensuplarımıza Ruhsat Alım Desteği Sağlayacağız. Nispi Aidatları Tamamen Kaldıracağız. Mesleğini İcra Etmeyen Meslek Mensuplarından Hiç Aidat Alınmayacaktır. 
BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilciliğinin Hedefi Mesleğin Geleceğini Birlikte İnşa Etmek Ve Meslektaşın Katma Değerden Hak Ettiğimiz Alın Terinin Karşılığını Alabilmek İçin Mücadele Etmektir. 

Değişim Başlıyor Diye Çıktığımız Bu Yolda 2019 Mayıs Ayında Değişimi Tamamlamaya var mıyız?

Diyerek Sözlerini Noktalayan Kaya' dan Sonra Uyumsoft Yöneticisi Arif Erhun Öçal, "E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitim"le İlgili Sunumlarına Devam ederken, zaman, zaman meslek mensuplarından gelen sorulara cevap vererek, zihinlerindeki soruları yanıtladı.


"E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitime Katılan Meslek Mensupları ve Konuklar" dan Resimlerle Görüntüler.

4- Divan Başkanı Arıkan; Konuşmalarını Yapması İçin TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi ve E. Devlet Bakanı Dr. Masum Türker'i Kürsüye Davet Etti.
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 Yıllarını İçerir)
Bilindiği gibi, serbest meslek kazancı sermayeden ziyade kişisel mesaiye ilmi veya mesleki veya teknik bilgiye veya uzmanlığa dayanan ve
İzmit 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 23. Genel Kurul Hazirun Listeleri,
1952 yılında dünyaya gelen Arif Aytulun, 1976 yılında Bursa İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Muhasebe ve Vergi Uzmanlığı bölümünden mezun olmuştur.
Muhasebe Camiasına , Değerli Ailesine, Yakınlarına ve Tüm Sevenlerine Baş Sağlığı ve Sabır Dileriz.
Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (KSMMMO) 23.Olağan Genel Kurul öncesi takvimi açıkladı.
İstanbul SMMM Odası Başkanı Akdemir; "Meslek Yasamızın 30. Yılı Kutlu Olsun..."
Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nca (BSMMMO) 3568 sayılı meslek yasasının 30’uncu yıldönümü çerçevesinde, . . . .
Samsun SMMMO Onursal Başkanı, Ahmet Hayvalı, 13 Haziran'ı, önemini ve mesleki açıdan beklentilerini yazdı...
KGK’nın “Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Eğitim Tebliği”ne uygun şekilde tasarlanmış “Bağımsız Denetim Standartları – II” Eğitimi düzenlenmiştir.
Yürürlüğe giren maddelere göre hurda araç indirimi 10 bin liradan, 15 bin liraya yükseltilirken;
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Staj Başlatma Sınavı Hazırlık Kursları
Yeni askerlik sistemi TBMM Genel Kurulu’nda! Kalıcı bedelli ve tek tip askerlik sistemini kapsayan yeni askerlik sistemi henüz vatani görevini yapmamış
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin yaşadığı sorunların tespit edilerek, çözüm yollarının belirlenmesi amacıyla Anayasanın 98 inci, . . .
İmar barışından yararlanmak için başvuru süresi 15 Haziran’da, ödemeler ise 30 Haziran’da sona eriyor. Ancak,
İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası bir duyuru yayınlayarak “Danıştay 8.Dairenin vermiş olduğu nispi aidat kararı ve genel kurulda alınan
Bilindiği gibi, zamanaşımı belirli bir sürenin geçmesi ile bir hakkın kazanılmasına, kaybedilmesine veya bir yükten kurtulmaya neden olan süredir.