BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya ve Ekibi Durmak nedir Bilmiyor.
04 Ekim 2018 Perşembe
BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilciliği Meslek Mensuplarına Yönelik E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitim Semineri Düzenledi.
BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya ve Ekibi Durmak nedir Bilmiyor.
BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya ve Ekibi Durmak Nedir Bilmiyor.

BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilciliği  Meslek Mensuplarına Yönelik E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitim Semineri Düzenledi.

BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya ve Ekibi Durmak nedir Bilmiyor. Daha dün Adapazarı Karasu' ya Çıkartma Yapan Kaya ve Arkadaşları, Daha Yorgunluklarını Atmadan, Meslek Mensupları İle Kucaklaşmaya ve Bilgi Paylaşımına Devam Ediyor.

Bayrampaşa   Marnas Hotel de Eğitim Öncesi Meslek Mensuplarına Kahvaltı veren  Sayın Kaya ve Arkadaşları, Meslek Mensuplarına Bir Birbirleriyle Kaynaşma Ortamı Yarattıktan sonra  E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitim öncesi;

Sunumları Yapan BMMG BPaşa İlçe Temsilci Yardımcısı Nazik Sarıbıyık, Konuşmalarını Yapması ve Meslek Mensuplarını Selamlaması İçin İçin BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya'yı Kürsüye davet Etti.

Kayanın Meslek Mensuplarına Hitaben Yapmış Olduğu Konuşmanın Tamamını Aşağıdaki Videodan İzleyebilirsiniz.


İSMMMO Yönetim Kurulu Üyesi BMMG Başkanım Sayın Turgay Kanarya, 

İSMMMO  Disiplin Kurulu Üyesi Taner Yüceur,  

BMMG Yönetim Kurulu Üyeleri,  

İktisadi Haber Ajansının Editörü Basınımız Sayın Nusret Sümer, 

Uyumsoft Yöneticisi Arif Erhun Öçal,  Çok Kıymetli Meslektaşlar. 

BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilciliğinin Düzenlemiş Olduğu E- Uygulamalarda Son Durum Eğitim Etkinliğimize Hepiniz Hoş Geldiniz. Saygı ve Sevgiyle Hepinizi Selamlıyoruz.

BMMG B.Paşa Temsilciliği Olarak 1 Ağustos 2016 Tarihinde 11 Arkadaşla Çıktığımız Bu Yolda Hep Birlikte ve Hiçbir Şekilde Siyasi Görüş ve İnanç Ayrımı Yapmadan Mesleğimizin Geleceğini Siz Mesleğini Bilenlerle Birlikte Eğitimler, Geziler Seminerler Yaptık. 

Bundan Sonrada Sizlerle Birlikte Geziler Güncel Konulu Eğitimler Farklı Etkinlikleri Birlikte Gerçekleştirmek İstiyoruz. Desteğinizi Ve Katılımınızı Gösterdiğiniz İçin BMMG B.Paşa Temsilciliği Olarak Sizlere Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

Mali Müşavirlik Mesleğini Birlikte Şekillendirmek Üzere Çıktığımız Bu Yolda Mesleğine Gerçek Anlamda Gönül Vermiş Siz Meslektaşlarımızın Desteğine Her Zamankinden Daha Fazla İhtiyacımız Var. Gelin Mesleğimizin Geleceğini Birlikte Şekillendirelim.

Biz, Siz, Değil Hepimiz Olduğumuzda Değişim Gerçekleşecektir.

Mali Müşavirlik Mesleğini Yönetenler Verilen Gücü Şahsi İdeolojileri, Ve Egoları İçin Kötüye Kullanarak Paydaş Kurumlarımızla Kavga Ederek Bizlere Angaryalar Yüklenmesine Seyirci Kalıyorlar. Gelin Hep Birlikte Bu Gücü Doğru Kullanmayanları Değiştirelim.

Değerli Meslektaşlar BMMG ’de Neden Varız?

İstisnasız Tüm Kurumlarla İş Birliği Yapmak İçin Varız.

BMMG Yürütme Kurulu Başkanı ve İSMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Kanarya'nın Yapmış Olduğu Bilgilendirmeleri Aşağıdaki Videodan İzleyebilirsiniz.


Her Yıl Mali Tabloları Detaylarıyla Yayınlanan Hakkında Yıllardır Süren Söylentilerin Son Bulduğu Şeffaf Ve Saygın Bir Oda Olabilmek İçin Varız. 

Çıkacak Kanunlarda Meslek Örgütümüzün Söz Sahibi Olmasını Sağlayabilmek İçin Varız?

Çağın Gereklerini Yerine Getiren, Teknolojik Çözümlerle Meslek Mensuplarının Hayatını Kolaylaştıran Bir Meslek Odasını Yeniden İnşaa Edebilmek İçin Varız.

Sürekli Kendini Yenileyen, Ön Seçimle Demokrasiyi Gerçek Anlamda Yaşatan Bir Meslek Odası Olabilmek İçin Varız.

Genel Siyaseti İsmmmo Kapısının Dışında Bırakmak, Sadece Mesleğimizin Ve Meslektaşlarımızın Sorunlarının Çözümüne Odaklanan Bir Meslek Odası Olabilmek İçin Varız. 

Amacımız Her Dönem Meslektaşlarımıza Bahaneler Değil Çözümler Üretmektir. 

Değerli Dostlar BMMG İle Mesleğimizin Tahsilat Sorununu Kurumlar Arası İş Birliği Yaparak Çözeceğiz. Haksız Rekabet Son Bulacak.

Meslektaşlarımızın Birbirleri İle Kaynaşma Ve Dayanışmaları İçin, Sosyal Ve Moral İhtiyaçlarının Karşılanmasını, Ortaya Çıkacak Eğitim İhtiyaçlarının Giderilmesini, Aileleri Ve Çevreleri İle Sürekli Ve Olumlu İlişkiler İçinde Bulunmalarını Sağlamak İçin, Anadolu Ve Avrupa Yakalarında Sosyal Tesis Açmak İçin Gereğini Yapacağız.

Aday Meslek Mensuplarımıza Ruhsat Alım Desteği Sağlayacağız. Nispi Aidatları Tamamen Kaldıracağız. Mesleğini İcra Etmeyen Meslek Mensuplarından Hiç Aidat Alınmayacaktır. 
BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilciliğinin Hedefi Mesleğin Geleceğini Birlikte İnşa Etmek Ve Meslektaşın Katma Değerden Hak Ettiğimiz Alın Terinin Karşılığını Alabilmek İçin Mücadele Etmektir. 

Değişim Başlıyor Diye Çıktığımız Bu Yolda 2019 Mayıs Ayında Değişimi Tamamlamaya var mıyız?

Diyerek Sözlerini Noktalayan Kaya' dan Sonra Uyumsoft Yöneticisi Arif Erhun Öçal, "E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitim"le İlgili Sunumlarına Devam ederken, zaman, zaman meslek mensuplarından gelen sorulara cevap vererek, zihinlerindeki soruları yanıtladı.


"E- Uygulamalarda Son Durum Konulu Eğitime Katılan Meslek Mensupları ve Konuklar" dan Resimlerle Görüntüler.

13- Doç.Dr. Selin Sayek Böke (CHP PM Üyesi ve İzmir Milletvekili) "Türkiye' de Ekonomik Kriz ve Çıkış Yolları" Konulu Sunumları Üzerine Gelen Sorulara Cevap Vererek Toplantı Sona Erdi.
Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında Karatay Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nin düzenlediği “Engelsiz Sanat” sergisi açıldı.
Bilindiği gibi, kurumlar vergisinde bağış ve yardımlar 5520 sayılı yasanın 10. maddesinde düzenlenmiş olup,
Yargıtay, kıdemli ve vasıflı işçiye asgarî ücret verilmesinin hayatın olağan akışına ters olduğuna hükmetti
Türk vergi sistemi; adaletsiz dolaylı vergiler üzerine kurulmuş, mükelleflerin “gönüllerinden ne koparsa'' onu beyan ettikleri düzenin adıdır.
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki torba yasa teklifi görüşmelerinde yeni bir düzenlemeye gidildiğini söyleyen BSMMMO Başkanı Ahmet Hikmet Sönmez, “7143 Sayılı Kanun ile vergi ve . . . .
Mali müşavirlik için ilk adım olan SMMM Staja Başlama Sınavı’na yönelik düzenlenen hazırlık kursu, Öğr. Gör. Adem Yıldırım’ın verdiği ‘Finansal Muhasebe’ dersiyle başladı.
Türkiye'nin ilk mesleki haber ajansı ve mevzuat portalı 35. yıl dönümünü kutladı.
Teklif ile; 3096 sayılı Türkiye Elektrik Kurumu Dışındaki Kuruluşların Elektrik Ürteimi, İletimi, ...
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden: 5786 sayılı Yasa ile değişik 3568 sayılı Yasa ve 19 Ağustos...
MMMD Genel Merkezi 15 Aralık 2018 Cumartesi Günü Yeni Genel Başkanı Belirlemek Üzere Seçimli Olağan Genel Kurula Gidiyor.
"Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde Ekonomi ve Vergi Ekseninde Muhasebe ve Denetime Bakış"..
Konya SMMM Odası Başkanı Seyit Faruk ÖZSELEK, 7143 Sayılı Yapılandırma Kanunu kapsamında yapılandırılan...
İstanbul’da Marmara Üniversitesi Göztepe Kampusu’nda 01-02 Aralık 2018 tarihlerinde yapılan ‘SMMM Yeterlilik Sınavı’ Bursa’dan 295 mali müşavir adayının katılımıyla gerçekleşti.
Geçen ay basında çıkan bir haber Antalya kamuoyunun ilgisini Narenciye Bahçesi alanına yöneltmiştir. Şehrin ortasında neredeyse tek kalmış, Antalya’nın simgesi narenciye ağaçları ile
Mesleğimizin, Meslek Mensuplarının Geleceği Kişisel Çıkarlara ve Makamlara Feda Edilmektedir."
Kentsel dönüşüm kapsamına giren binalardan daire ve dükkan alan vatandaşlar tapu harç ödemelerini geri alabilecek.
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden: