5- (23.04.2018) - (00809) - BMMG Maltepe Temsilciliği Küçükyalı Barbun Restaurantta “Muhasebenin Dünü, Bugünü ve Yarını” Konulu Dayanışma Yemeğinde Bir Araya Geldiler.
25 Nisan 2018 Çarşamba
5- BMMMG Maltepe İlçe Temsilcisi Hıdır Dastan, Kocatepe Figürlerinin Yaratıcısı Celal Özgüroğlu' na Teşekkür Ederek, Maltepe Logolu Atatürk Resmini Takdim Ettikten Sonra Toplantıya Son Verdiler.
10- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarını Tamamladı. (SON)
9- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
6- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
8- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
7- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
5- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
4- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
3- Kanarya' nın Konuşmalarını Tamamlamasından Sonra; Şube Başkanı Altınordu,"Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarını Yapması İçin TÜRMOB Y.K.Ü Dr. Masum Türker'i Kürsüye Davet Etti.
2- MMBD Fatih Şube Başkanı Mehmet Altınordu, Konuşmalarını Yapması İçin BMMG Yürütme Kurulu Başkanı ve İSMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Kanarya' yı Kürsüye Davet Etti.
1-Sunumlarını SMMM Mehtap Gürcü' nün Yapmış Olduğu Toplantıda Sayın Altınordu ve Sayın Taşpulat Divandaki Yerlerini Aldıktan Sonra, Sayın Altınordu Konuklara Hitaben Konuşma Yaptı.