30 Ağustos Bir Kurtuluş Destanıdır.
29 Ağustos 2019 Perşembe
30 Ağustos Zaferi; tarihte onurlu yerini hak ettiği şekilde almıştır. İşgalci güçlere karşı cesur Anadolu halkı Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde . . .
30 Ağustos Bir Kurtuluş Destanıdır.
30 AĞUSTOS BİR KURTULUŞ DESTANIDIR 

30 Ağustos Zaferi; tarihte onurlu yerini hak ettiği şekilde almıştır. İşgalci güçlere karşı  cesur Anadolu halkı  Mustafa Kemal Atatürk  önderliğinde   tüm dünyaya  özgürlüğün vazgeçilmez olduğunu ispatlamıştır.

İnsaf ve merhamet dilenmekle millet işleri görülemez diyen ve  büyük bir devrim yapan  Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk  tam bağımsız Türkiye  için Milli Egemenlik, Laiklik, kadın erkek eşitliği ve milli ekonomi  için büyük bir  yol göstermiş  , yıkılmayacak bir ruh  yaratmıştır.

İşte kurtuluş savaşının da sonucu belirleyen ve büyük bir hürriyeti  Türk milletine armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşlarını ve  şehitlerimizi saygı ve şükranla selamlıyor, Bağımsız Mali Müşavirler grubumuzun da kuruluşunun  4.yılını kutluyorum 

BMMGD Yönetim Kurulu Başkanı
Turgay KANARYA
2- Sunucu Ayşe Çelik, Açılış Konuşmasını Yapması İçin İzmir SMMM Odası Başkanı Vedat Adak'ı Kürsüye Davet Etti.(Dizin Devam Ediyor)
Meslektaşın Mücbir Sebep Sorunu Çözüldü. Başkanımız Ethem Yüksel Kahveci; Meslekte Birlik ve Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayrakdar'ın....
Bu yıl 19.sunu düzenleyeceğimiz geleneksel Anadolu Odaları eğitim seminerimiz. . .
Ticari yaşamda bir tarafta mal ve hizmet satışı yapanlar, bir tarafta da bu mal ve hizmetleri satın alanlar bulunmakta, . . . . . .
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinden:
Vergi yüzsüzleri listeleri gerçeği yansıtmıyor. Asıl vergi borçluları gizlenirken, çaycılar yönetim kurulu üyesi olarak gösteriliyor
Dünyanın ilk anayasası olan Magna Carta’dan beri verginin adaletli olması gerektiği yazılmıştır. 1215 yılında imzalanan bu sözleşmeden bu yana , , , ,
Doktorları icradan satıyorlar…Cizre İcra Dairesi “taşınır mal” ibaresiyle açık artırma ilanı verdi.“Aşağıdaki cins ve miktardaki mallar satışa çıkarılmıştır” denildi.Satışın “adalet sarayı” önünde yapılacağı duyuruldu.
Diyarbakırlı anneler PKK tarafından çeşitli yöntemlerle dağa kaçırılan çocuklarını geri almak için HDP önünde eylem yapıyorlar.
Bir oda başkanı, bir TÜRMOB başkanı düşünün ki, hukuksuz olduğu halde sizden Nisbi aidat almaya, mahkemenin kararını yok saymaya çalışıyor...
Tek kişinin savunmasıyla ses bulamayan düşünceler meslek örgütleri aracılığı ile toplumsal inovasyonlara dönüşür ve insanların kalbine dokunur.
Emeklilik çalışanların en büyük hayali. Fakat bazen iş ortamındaki zorluklar, amirlerin olumsuz tutumları, iş arkadaşları gibi sebeplerle çalışmak işkence haline gelebilir.
Seni evlatlıktan reddederim. Mirasımdan mahrum bırakırım. Çok bilinen bir Yeşilçam repliği. Ancak, gerçek hayat filmler gibi olmuyor!..
Bilindiği gibi 213 sayılı VUK hükümlerine göre, vergi incelemelerinde uyulacak ilkelerle ilgili yönetmelik ..
İç denetim, işletmelerin faaliyetlerini geliştirmek ve onlara değer katmak amacını güden bağımsız ve objektif bir güvence ve danışmanlık faaliyetidir,
Sözleşmelerde Katma Değer Vergisi (KDV)’nin sözleşme bedeline dahil mi yoksa hariç mi olduğu çok zaman unutulur. Sonra da taraflar arasında sorun olur.
Prim Borçlularına Sağlık Müjdesi....Prim Borçlularına Sağlık Müjdesi.....Prim Borçlularına Sağlık Müjdesi
TÜRMOB 22. Olağan Seçimli Genel Kurulu 15.10.2016 Tarihinde Ankara Shearaton Otelde Gerçekleşmişti. Ve Bu Genel Kurulda da Divan başkanlığını ....