1- (07.04.2017) - (00016) - 16 Nisan 2017 Refarandumu Hakkında Taksim Point Otelde "Bir Şey Yapmalı Hareketi "nin Yapmış Olduğu Toplu Basın Açıklaması
10 Nisan 2017 Pazartesi
1- Bir Şey Yapmalı Hareketi Adına Konuşma Yapan Ali Mutlu Köylüoğlu' nun ve E. Büyükelçi, 24. Dönem CHP İstanbul Milletvekili Osman Taney Korutürk' ün Yapmış Olduğu Bilgilendirme Konuşmalarından Kesitler.
10- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarını Tamamladı. (SON)
9- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
6- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
8- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
7- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
5- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
4- TÜRMOB Y. K.Ü Dr. Masum Türker "Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarına Devam Etti.
3- Kanarya' nın Konuşmalarını Tamamlamasından Sonra; Şube Başkanı Altınordu,"Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması Tehditler ve Fırsatlar " Konusunda Sunumlarını Yapması İçin TÜRMOB Y.K.Ü Dr. Masum Türker'i Kürsüye Davet Etti.
2- MMBD Fatih Şube Başkanı Mehmet Altınordu, Konuşmalarını Yapması İçin BMMG Yürütme Kurulu Başkanı ve İSMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Kanarya' yı Kürsüye Davet Etti.
1-Sunumlarını SMMM Mehtap Gürcü' nün Yapmış Olduğu Toplantıda Sayın Altınordu ve Sayın Taşpulat Divandaki Yerlerini Aldıktan Sonra, Sayın Altınordu Konuklara Hitaben Konuşma Yaptı.